Ümraniye Eşya Depolama

Ümraniye Eşya Depolama

Son dönemlerde nakliyat sektöründe artan yeniliklere bir yenisi daha eklenmiştir. Hizmetin son derece mantıklı olması müşterilerin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Eşya depolama hizmeti ile evinizde kullanmadığınız her türlü mobilya da dahil bu depolama alanlarına verebilirsiniz. Bunun dışında atmaya kıyamadığınız manevi değeri büyük olan evinizde bir hayli yer kaplayan küçük kırılabilir eşyalarınızı da depolama alanlarına muhafaza ettirebilirsiniz. Ümraniye eşya depolama hizmetimiz müşterilerimizin son derece memnun kaldıkları hizmetler arasında yer almaktadır.

EŞYALARINIZI BİZ SİZİN YERİNİZE MUHAFAZA EDELİM

Ciddi müşterilerin yoğun ilgisine maruz kalan bu hizmette eşya saklama koşullarının mükemmel olması nedeniyle ilgi odağı olmuştur.Öncelikle eşyalarınızın sayısı ya da ağırlığı fark etmeden sizden alınır. Alınan eşyalarınız için öncelikle durmasını istediğiniz kat seçilir. Seçildikten sonra ambalajlama işlemlerine geçilir. Eşyalarınız kesinlikle rutubet ya da neme maruz kalmadan teslim ettiğiniz ilk günkü gibi saklanır. İstediğiniz zaman teslim alabilir, teslim tarihini ileri bir tarihe de atabilirsiniz.

Ümraniye eşya depolama olarak kaliteli ambalaj malzemesi kullandığımız için eşyalarınız üzerinde kesinlikle bir iz kalmaz. Eşyalarınız kırılacak tarzda ise kırılması önleyecek pıt pıt ambalaj malzemesiyle sarılıp koli ile paketlenir. Uzun bir süreliğine şehir dışına çıkmak zorundaysanız eşyalarınızı sizden nakliye aracımız ile alıp eşya depolama alanlarında teslim alacağınız güne kadar muhafaza edebiliriz. Ümraniye eşya depolama ile binlerce müşterimizin eşyalarını saklamaktan memnunluk duyarız. Firmamıza güvenmeniz için resmi internet sitemizi ziyaret edebilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Detayı için Ümraniye evden eve nakliyat sayfasını ziyaret edin.