Paketleme

Paketleme

Ev eşyası paketleme

Paketleme taşımanın en önemli ve özen gösterilmesi gereken kısmıdır. Paketlemede kullanılan malzemeye özellikle titizlik gösterilmelidir. Paketleme malzemesi tek kullanımlık olmalıdır. Görmüş olduğunuz gibi elbise dolabımız hiç Bir elbiseniz kırışmadan toz almadan dolabınızdan alıp askılı elbise  dolaplarımıza asıyoruz. Yeni gittiğimiz adreste ise dolabınız kurulduktan sonra silinip tek tek istediğiniz  rafa ekibimiz tarafından yerleştiriliyor.

Koltuk yatak vb. toz kir alacak eşyalar önce beyaz sitreç ile kaplandıktan sonra üzerine korumalı ve havalı  naylon patpatlarla itinalı bir şekilde paketlenip taşınmaya hazır hale getirilir.

eşya-paketlemeMobilya ev eşyası paketleme

Mobilya takımlarınız önce sökülüp tek tek patpatlarla sarılır. Resimde gördüğünüz gibi taşıma esnasında herhangi bir çizik, kırık olma olasılığını sıfıra indiriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin içi rahat olsun diye her ihtimale karşı eşyalarınızı taşıma esnasında firmamız tarafından sigortalanır.

Gidilen yeni adresinizde ise  tekrar paketleme malzemesi sökülüp parçaları tek tek silinip istediğiniz yere kuruluyor. Elbiseleriniz dolaplara ekibimiz
tarafından dizilip eski haline getiriliyor.

Beyaz eşyalarınızı ise önce siyah sitreç ile paketleyip  daha sonra kalın patpatlarla güzel bir şekilde sarıyoruz. Taşıma esnasında içinde  oynayacak elektronik malzemelerini sabitleyip  taşımaya hazır bir hale getiriyoruz.

Gidilen yeni adresinizde ise tek tek sökülüp yerlerine tesisatçımız tarafından kurulup kullanıma hazır bir hale getiriliyor.