Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim
nakliye keşifcisi

Ücretsiz Expertiz

Nakliyat işleriniz de sağlıklı ve güvenilir bir taşıma için ön keşif daima önemlidir, bu sebeplerden dolayı teferuatlı işlerinizde muhakak firmamızdan ücretsi z bir ekspertiz talebinden bulunun ki işiniz en iyi şekilde hayalinizdeki gibi olsun.

Kartal'da Tahliye Kararı
Uysal Nakliyat / Haber / Kartal'da Tahliye Kararı

Orhantepe Mahallesi Sema Sokak'taki  Yeşilyurt Apartmanı'nın çevresinde riskli yapı olduğu tespit edilen 7 bina hakkında tahliye ve yıkım kararı verilmiş bunların arasında yer alan Yunus Apartmanı da tahliye edilerek yıkılmıştı.

KARTAL'da çöken 21 kişinin hayatını kaybettiği, 14 kişinin yaralandığı Yeşilyurt Apartmanı'nın çevresinde riskli yapı olarak tespit edilen binalarda tahliye çalışmaları sürüyor.

Kartal'da Tahliye Kararı

Riskli yapılarda tahliye çalışmalarına bu gün de devam edildi.  Eşyasını taşıyan bir kişi  "Şu anda binalarımız çürük olduğundan dolayı tahliye ediliyor. Valilik tarafından boşaltılma kararı alındı. Biz de binalarımızı boşaltıyoruz şu anda. Yıkım günü geldiği zaman yıkılacak buralar. Tekrar. Esentepe’ye taşınıyorum.” dedi. Bu arada,  yıkımı tamamlanan  Yunus Apartmanının hafriyatını kamyonlara yükleme işlemi de devam ediyor.

3 Gün İçerisinde Tahliye

Kartal'da Riskli Binalarda Tahliye

Kaynakça : http://www.hurriyet.com.tr/gundem/kartalda-riskli-binalarin-tahliyesi-suruyor-41120082

Teklif İste
Biz size ulaşalım