Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referanslarımız Yorumlarımız İletişim
nakliye keşifcisi

Ücretsiz Expertiz

Nakliyat işleriniz de sağlıklı ve güvenilir bir taşıma için ön keşif daima önemlidir, bu sebeplerden dolayı teferuatlı işlerinizde muhakak firmamızdan ücretsi z bir ekspertiz talebinden bulunun ki işiniz en iyi şekilde hayalinizdeki gibi olsun.

Uysal Nakliyat / Hilal Nakliyat

Hilal Nakliyat

Ev veya ofis taşıma çalışmaları bilindiği gibi zahmet gerektirmektedir. Bu duruma çözüm olarak Hilal evden eve nakliyat ile nasıl taşındığınızı anlamayarak ve kısa sürede bu yorucu sandığınız süreçten kurtulmanız sağlanmaktadır. Düzenli ve disiplinli uzman ekip kadroları ile belirli bir programa sahip Hilal eşya depolama firması, taşınma ve depolama faaliyetini pratik bir şekilde gerçekleştirmektedir. Zahmete girmeden sadece belirli konularda bilgi vererek ama sizin gözetiminizde kusursuz ve hızlı taşıma işlemleri yapılmaktadır.

TAŞIMA VE DEPOLAMA ALAINDA KALİTE UNSURU

Evden eve nakliyat eşyalarınızın ve müşteri haklarının güvence altına alınması açısından sigortalı taşımacılık ile Hilal ev taşıma hizmetleri istenilen kalitede sunulmaktadır. Taşıma işlemi için fiyat ve faaliyetler konusunda detaylı bilgiler verilmektedir. Çalışma koşulları onayınıza sunularak uygun taşıma faaliyeti veya depolama alanı konusunda istişare yapılmaktadır.

Müşteri memnuniyetini esas alan yaklaşımlar ve güler yüzlü personeller ile memnun kalacağınız nakliyat işlemleri yerine getirilmektedir. Karar verdiğiniz Hilal eşya taşıma veya Hilal ofis taşıma hizmetleri doğrultusunda istediğiniz adrese eşyalarınız zararsız ve ziyansız olarak teslim edilmektedir.

Teklif İste
Biz size ulaşalım