Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referasnlarımız Yorumlarımız İletişim
nakliye keşifcisi

Ücretsiz Expertiz

Nakliyat işleriniz de sağlıklı ve güvenilir bir taşıma için ön keşif daima önemlidir, bu sebeplerden dolayı teferuatlı işlerinizde muhakak firmamızdan ücretsi z bir ekspertiz talebinden bulunun ki işiniz en iyi şekilde hayalinizdeki gibi olsun.

Önemli Duyuru
Uysal Nakliyat / Haber / Önemli Duyuru

Öncelikle ev taşıma işi dağınık ve dalgın bir iştir bu sebepten ötürü taşıma esnasında eve giren çıkan  tesisatçı, nakliyatçı, vb. hizmet veren kuruluşların çalışanları ve benzeri kişiler çok oluyor, bu sebepten ötürü ev taşıyan insanların dikkat etmesi gereken unsurlar aşağıda sıralanmıştır.

  1.  Ev taşıma esnasında kaybolan  zimmet eşyalarınız dan nakliyat firmaları mesül değildir, bu çağrıyı gerek web sayfalarımız üzerinden gerek ise çağrı merkezimizde müşterilerimiz ile paylaşıyoruz nakliye esnasında evde bulunan kişisel ve zimmet eşyalarınızı hiç bir koşulda eşyaların içinde ve ortalıkta bulundurmayın.
  2.  Ev taşıma esnasında kaybolan zimmet eşyalarının hiç bir koşulda hukuki yolu ve delil araştırması yoktur. 
  3.  Taşıma esnasında kaybolan ve kırılan ev eşyalarınız dan nakliye firması mesüldür.
  4.  Taşıma esnasında zimmet eşyalarınızı güvendiğiniz kişilere bırakabilir yada çalışan nakliye firmasının ekip şefine teslim edebilirsiniz. 

 Yukarıda belirttiğim unsurlara dikkat etmenizi ricaediyorum ve özet bir anekdot geçiyorum size. 
 
Bir gün evini taşıması için bir kadın nakliye firmasını arıyor ve taşıma için randevu oluşturuyor, taşıma günü nakliye personelleri gelip eşyalarını ter temiz taşıyorlar işleri bitiyor ardan bir gün geçiyor kadın  nakliye şirketini arıyor ve elemanlarınız altınlarımı çalmış diyerek şikayette bulunuyor, nakliyeci panik ile elemanları topluyor ve soruyor Ahmet senmi çaldın yok Mehmet senmi çaldın yok kime sorsa aynı cevabı alıyor, sonra herkesi topluyor kadının evine gidiyor, soruyor hanım efendi bu adamlar biz yapmadık diyorlar neye dayanarak bunları suçluyorsunuz kadın evimi taşımışlar başka kim alacak diye yemin ederek cevap veriyor, nakliyeci madem yemin ediyorsunuz gelin ben sizin altınlarınızı hemen alayım diyor alıyor kadın ile kocasını alıp  semtin en yakın kuyumcusuna gidiyorlar ve soruyor kuyumcuya 2 bilezik 1 künye 1 yüzük bize ver kuyumcu kadına bakarak 20 gün önce bozdurduğunuz altınları alacaksınız galiba duruyor isterseniz onlardan vereyim size nakliyeci ve kocası kadına şok içinde bakıyorlar kadın neye uğradığını şaşırıp ilahi adalet tarafından yargılanmıştı, koca soruyor neden böyle bir şey yaptığını merakla kadın  ise ben altınları sattım harcadım ve korkudan sana söylemedim nakliyeciler götürdü deyince sorun kalmayacaktı diye cevap verir. 

Yukarıda belittiğimiz gibi kişisel ve zimmet eşyalarınızı taşıma günü ortalıkta eşyaların içinde bırakmayın önceden kendiniz toplayın ve koruyun. Uysal Nakliyat olarak taşıma esnasına kaybolan zimmet eşayalarınızdan firmamız mesül değildir. Saygılarımla Fatih UYSAL 

Teklif İste
Biz size ulaşalım