Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referanslarımız Yorumlarımız İletişim
nakliye keşifcisi

Ücretsiz Expertiz

Nakliyat işleriniz de sağlıklı ve güvenilir bir taşıma için ön keşif daima önemlidir, bu sebeplerden dolayı teferuatlı işlerinizde muhakak firmamızdan ücretsi z bir ekspertiz talebinden bulunun ki işiniz en iyi şekilde hayalinizdeki gibi olsun.

Uysal Nakliyat / Esenkent Nakliyat

Esenkent Nakliyat

Geniş araç filosunun yanında tecrübeli kişilerden oluşan ekiplere sahip olan firmamız İstanbul’un her yerine nakliye hizmeti vermektedir. Önemli semtlerden Esenkent ev taşıma alanında firmamız hizmet verdiği yerlerin başında gelmektedir. Eşyanın çokluğuna göre seçilen araçlarımız ile sunulan hizmetlerde yüksek kaliteli bulunmaktadır.

Teknolojinin imkanlarından faydalanıldığı gibi sadece taşıma değil, eşyaların paketlenmesi ve ambalajlanması da ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Esenkent ofis taşıma işlemlerinde çok daha küçük boyutlu araçlarımız yeterli olmaktadır. Bununla birlikte yüksek katlı binalardan yapılacak taşımalar için asansörlü sistem kullanımı da mümkün olmaktadır.

NAKLİYE HİZMETLERİMİZ

Evden eve nakliyat firmamız tarafından sağlanan bir başka hizmet çeşidi olan Esenkent eşya taşıma içinde en önemli hususların başında teslim süresi gelmektedir. Yapılacak ambalajlamalar ile hasar alınmamasına sağlanan eşyanın belirtilen süre içinde ulaştırılması sağlanmaktadır. Esenkent eşya depolama imkanına sahip olan nakliye firmamız aynı zamanda Esenkent evde eve nakliyat için eşyaların sigortalanmasını sağlamaktadır. Firmamız tarafından yapılan sigorta işlemleri sonrasında belirtilen standartlara uygun olarak taşıma hizmetleri verilmektedir. Eşyaların vuruk veya çizik alınmadan taşınması ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

Teklif İste
Biz size ulaşalım