Çınardere Evden Eve Nakliyat

Çınardere Evden Eve Nakliyat

Geniş araç filosunun yanı sıra uzman ve tecrübeli kişilerden oluşan ekiplerimiz ile hizmet vermekte olan taşımacılık firmamız Çınardere evden eve nakliyat işlemlerinde kusursuzdur. Randevulu sistem işleyişine sahip profesyonelliğin gerekliliklerini yerine getiren firmamız semtin her alanında hizmet vermektedir. Son derece zahmetsiz olmasının yanı sıra müşteri memnuniyet oranının da yüksek olması sunulan hizmet kalitesini göstermektedir.

ZAHMETSİZ TAŞIMACILIĞIN ADRESİ

Taşımacılık dışında eşyaların hazırlanması, paketlenmesi, ambalajlanması, kolilemesi de ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Çınardere ev taşıma işlemlerinde eşyaların sigortalanması mümkün olmakla birlikte taşımacılık işlemi için asansörlü düzenek kullanımı da söz konusudur. Böylelikle çok daha hızlı ve güvenilir bir şekilde eşyalar nakliye edilebilmektedir.

Ev dışında Çınardere ofis taşıma hizmetleri de sağlayan firmamız demonte ve monte işlemleri ile mobilyaların hasarsız taşınmasını beraberinde getirmektedir. En ufak bir çizik ya da vuruk olmaması için streç filmler ile sarılan mobilyaların taşınması sırasında AB standartlarına sahip ambalajlar tercih edilmektedir. Çınardere eşya depolama imkanının geniş olması da firmamızı öne çıkaran bir başka avantajlı durum olmaktadır.