Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referanslarımız Yorumlarımız İletişim
nakliye keşifcisi

Ücretsiz Expertiz

Nakliyat işleriniz de sağlıklı ve güvenilir bir taşıma için ön keşif daima önemlidir, bu sebeplerden dolayı teferuatlı işlerinizde muhakak firmamızdan ücretsi z bir ekspertiz talebinden bulunun ki işiniz en iyi şekilde hayalinizdeki gibi olsun.

Uysal Nakliyat / Atatürk Mahallesi

Atatürk Mahallesi

Evden eve nakliyatdepolama ve nakliye işlerinde yıllardır işinde uzman personelimizle hizmet vermekteyiz. Bulunduğumuz Atatürk ev taşıma muhitinde en iyisi olma konusunda iddialıyız. Yıllardır tecrübemize tecrübe kattığımız nakliye alanında kaliteli ve en yeni teknolojik hizmeti vermekteyiz. Ayrıca sadece kendi bölgemizde değil İstanbul’un diğer ilçelerine de Atatürk eşya taşıma bölgesinden hizmet vermekteyiz. İhtiyacınız olan hizmet için size sadece bir telefon kadar uzağız. Sizde bize ulaşıp kaliteli nakliye hizmeti alabilirsiniz.

ATATÜRK EV TAŞIMA

Ayrıca bünyemizde depolama hizmeti de verilmektedir. Atatürk eşya depolama kapsamında her türlü eşyanız tarafımızca istediğiniz süre kadar depolarımızda muhafaza edilmektedir. Eşyalarınızın yoğunluğuna göre küçük ya da büyük araçlarımızca Atatürk evden eve nakliyat bölgesinde hizmet vermekteyiz. Nakliyesi yapılan eşyalarınız alanında en yeni asansörlü sistemler vasıtasıyla evinize ulaştırılır. Bu hizmet verilirken eşyalar hasarsız teslim edilmektedir. Firmamız tarafından hizmet verilen yerler sadece evlerle sınırlı değildir. Atatürk ofis taşıma hizmeti de verilmektedir. Taşıma yapılan bina, ev ya da ofislere hiçbir hasar verilmemekte ve garantimiz altına alınmaktadır. Verdiğimiz hizmetin sorumluluk ve bilincindeyiz.

Teklif İste
Biz size ulaşalım