Çağı Merkezi : 0850 346 5868
Mobil İletişim : 0543 544 5868
7/24 Online Destek
Teklif İste ! Hakkımızda Misyonumuz Vizyonumuz Ofis Taşıma Eşya Depolama Referanslarımız Yorumlarımız İletişim
nakliye keşifcisi

Ücretsiz Expertiz

Nakliyat işleriniz de sağlıklı ve güvenilir bir taşıma için ön keşif daima önemlidir, bu sebeplerden dolayı teferuatlı işlerinizde muhakak firmamızdan ücretsi z bir ekspertiz talebinden bulunun ki işiniz en iyi şekilde hayalinizdeki gibi olsun.

Uysal Nakliyat / Akpınar Nakliyat

Akpınar Nakliyat

Evden eve nakliyat insanlar taşınmaya karar verdiklerinde güvenli, kalite ve hızlı aynı zaman uygun fiyatlı taşıma şirketi için Akpınar evden eve nakliyat şirketimizi tercih edebilirler. En ufak bir ayrıntısına kadar sizlerin yerine tüm nakliyat işleri için plan yaparak hataya yer vermeyiz. Firmamızda gerçekleştirdiğimiz tüm taşımacılık işlerini güvence altına almak adına sizlerle başlangıçta bir sözleşme yaparak haklarınızı koruma altına alırız.

UYGUN VE HIZLI TAŞIMACILIK

Akpınar ev taşıma hizmetlerini alırken sizlerde farkımızı hissederek bizimle anlaştığınıza memnun şekilde taşıma işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
İş adamları ve iş yeri sahipleri zamanla daha merkezi ve kolay bir adres ofislerini taşımak isterler. Fakat piyasada o kadar çok yalanla dolanla taşımacılık yapan firma vardır ki insanlar kolay kolay bir firmaya güvenip binlerce TL değerinde olan ofis eşyalarını emanet etmek istemezler.

Artık bu güven sorununa Akpınar ofis taşıma olarak son veriyoruz. Ofis eşyalarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde taşıyarak başına herhangi bir şey gelmesini engelliyoruz. Ayrıca firmamızda gerçekleştirmiş olduğumuz Akpınar eşya depolama sayesinde her türlü eşyalarını emanet ederek istediğiniz kadar depolatabilirsiniz.

Teklif İste
Biz size ulaşalım